TangoOil – producent zbiorników

Szeroka oferta zbiorników na paliwo, AdBlue, olej opałowy, deszczówkę oraz szamb

Zbiorniki na paliwo

Zbiorniki na olej napędowy

Zbiorniki na AdBlue

Zbiorniki na AdBlue

Zbiorniki na olej opałowy

Zbiorniki na olej opałowy

Zbiornik na wodę pitną 3000l Tango

Zbiorniki do wody pitnej

Zbiorniki do transportu wody

Zbiorniki do transportu wody

Zbiornik na wodę deszczową 5000l podziemny

Zbiorniki na deszczówkę

Zbiornik na deszczówkę 4000l

Szamba i oczyszczalnie ścieków

Zbiorniki na paliwo

Nasza firma specjalizuje się w produkcji zbiorników z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do przechowywania, transportu i dystrybucji różnych typów paliw oraz substancji chemicznych. Oferujemy szeroki wybór zbiorników, w tym zbiorniki dwupłaszczowe 2500l, 1500l, 5000l i zbiorniki jednopłaszczowe na olej napędowy, a także zbiorniki na AdBlue. Wszystkie nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i konstrukcji, dzięki czemu są trwałe, odporne na uszkodzenia związane z czynnikami atmosferycznymi, łatwe w obsłudze oraz bezpieczne dla środowiska.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości części eksploatacyjnych takich jak filtry paliwa oraz odpowiednich materiałów i konstrukcji każdy nasz produkt zapewnia wysoki komfort użytkowania, także w trudnych warunkach.

Zbiornik na olej napędowy 2500l
maszyna-typu-shuttle

Usługa rotowania w TangoOil

Usługa rotowania jest dedykowana klientom o zróżnicowanym profilu produkcji, do wykonania średnich oraz dużych elementów z polietylenu. Jest wyposażona w dwa ramiona podparte typu „U”. Rozgrzanie pieca do optymalnej temperatury pracy 270st C jest możliwe w czasie krótszym niż 5 min. Nasza maszyna ma komorę grzewczą o średnicy 4000mm, a jej wymiary to 4000mm x 5200mm. Duża rotacja to 4 kW, mała rotacja 3kW, termoobieg 11kW z wydajnością 6,1 m3/s. Posiada palnik o mocy 700 kW oraz wentylatory chłodzące 2 x (1,4m x 1,4m /41 306m3/h/1,1 kW).

O nas

TangoOil to polski producent zbiorników dwupłaszczowych. Firma została założona w 2008 roku i od tego czasu jest wiodącym dostawcą zbiorników na olej napędowy, benzynę i inne paliwa. Zbiorniki TangoOil są wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Oferujemy szeroki wybór zbiorników o różnych pojemnościach i kształtach, dzięki temu zaufało nam wielu klientów. Nasze zbiorniki wykorzystywane przez firmy, instytucje i osoby prywatne w całej Polsce.