Rotomoulding

Rotomoulding

maszyna do rotomoulding

Nasza firma świadczy usługi w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Masz pomysł, ale nie masz gdzie go zrealizować? Świetnie trafiłeś! Nie musisz mieć wiedzy technologicznej – wszystkim się zajmiemy. Daj nam pomysł, a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Posiadamy wysokiej technologii maszynę przeznaczoną do formowania rotacyjnego. Dzięki niej i wyszkolonej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie zaoferować Państwu terminową i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. 

Rotomoulding pozwala na wytworzenie szerokiej gamy różnorodnych produktów np. Zbiorniki na paliwo, wodę, oleje, szamba, oczyszczalnie, bariery drogowe, obudowy maszyn, a nawet doniczki ogrodowe w różnych kształtach, huśtawki, akcesoria ogrodowa i wiele innych.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie możemy w relatywnie niskich cenach zaprojektować formy o różnych kształtach i rozmiarach, a następnie w ekonomicznych kosztach rozpocząć produkcję.

Zadowolenie Klienta ma dla nas ogromne znaczenie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby produkt, który tworzymy spełniaj wszystkie oczekiwania. Zapewniamy obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie. Zajmiemy się Państwa inwestycją od pierwszego pomysłu aż do samej realizacji. Wspólnie z Państwa ustaleniami zaprojektujemy funkcjonalny wzór produktu, a następnie stworzymy gotową formę do produkcji. Wykonamy również próbne testy produktu.

Zapraszamy do kontaktu!

Krzysztof Dwórznik

+ 48 536 842 737

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.