Jesteś zainteresowany zakupem dwupłaszczowego zbiornika na paliwo? Świetnie trafiłeś! Tango-oil jest polskim producentem dwupłaszczowych zbiorników na olej napędowy. Zastanawiasz się jaka pojemność będzie dla Ciebie odpowiednia? A może chciałbyś dowiedzieć się jaka jest różnica w poszczególnych modelach? Poniżej postaramy wyjaśnić się jakie są różnice w naszych zbiornikach na paliwo o pojemności 2500l.

Dwupłaszczowy zbiornik na paliwo TANGO-OIL 2500L Monolit:

Ten model zbiornika na olej napędowy powstał jako pierwszy. Całość jest zabudowana, a z przodu widnieje duża szafa dystrybucyjna, w której zamontowany jest układ pompowy. Zbiornik na paliwo Tango-oil 2500l Monolit posiada duże drzwi zamykane na dolny i górny zamek oraz górną klapę zamykane na kluczyk. Pod nią znajduje się duży właz o średnicy 40 cm. Całość  umożliwia szybki i łatwy dostęp do zbiornika wewnętrznego. Tankowanie odbywa się od góry. Bez wątpienia jest to wysokiej jakości zbiornik na paliwo.

Dwupłaszczowy zbiornik na paliwo 2500l Eco:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy zbiornik na olej napędowy o pojemności 2500l w wersji Eco. Jest to zdecydowanie bardziej uproszona wersja, niemniej jednak nie zapomnieliśmy o wygodzie użytkowania. Posiada on duże drzwi zamykane na dwa zamki. Za nimi znajduje się cały układ dystrybucyjny wraz z dwucalowym złączem do tankowania zbiornika. Niby wersja Eco, a nie zapomnieliśmy o wieszaku na wąż. Umożliwia on swobodne zawieszenie węża, bez zbędnego upychania we wnętrzu zbiornika. W dowolnym momencie można uzyskać dostęp do zbiornika wewnętrznego, natomiast należy odkręcić śrubki wokół pokrywy górnej.

Dwupłaszczowy zbiornik na paliwo 2500l Eco Plus:

Jest to połączenie dwóch modeli, zbiornika na paliwo 2500l monolit oraz zbiornika na paliwo 2500l Eco. Kształt i budowa zbiornika została zaczerpnięta z wersji zbiornika na olej napędowy 2500l Eco, natomiast dodano pokrywę górną, która znajduje się w zbiorniku na paliwo 2500l Monolit. Pod pokrywą znajduje się oczywiście właz o średnicy 40 cm. Przy składaniu zamówienia można wybrać opcji tankowani – od góry lub z przodu.

Mamy nadzieję, że powyższy opis umożliwi wybranie dogodnej wersji dwupłaszczowego zbiornika na paliwo 2500l. Zabrakło jakiś informacji? Chcesz o coś dopytać? Zadzwoń do nas, z chęcią pomożemy!

Zespół Tango-Oil